Lodówki Side by Side BOSCH

Porównanie różnych modeli lodówek side-by-side marki Bosch

Bosch jest to marka, której nie trzeba przedstawiać. Uznany niemiecki producent sprzętu AGD jest jednym z wiodących globalnych dostawców sprzętu do gospodarstw domowych. Lodówki side by side Bosch są znane z wysokiej jakości, innowacyjnych modernizacji technologicznych oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Niemiecka jakość i nowoczesna technologia

W swoich urządzenia niemiecki producent stawia nacisk na efektywne i wydajne chłodzenie, które wydłuży świeżość przechowywanych produktów spożywczych. W lodówkach wykorzystywane są technologie, takie jak systemy MultiAirflow, No Frost czy FreshSense, które mają znaczący wpływ na jakość chłodzenia. Bosch to także niezaprzeczalnie elegancki design, dbałość o estetykę i funkcjonalność urządzeń gospodarstwa domowego. Porównajmy lodówki side by side Bosch.

Bosch Seria 6 KAI93VIFPG – lodówka dla rodzin

Lodówka Bosch Serie 6 KAI93VIFPG jest to urządzenie o dużej pojemność lodówki i zamrażarki, zaprojektowane z myślą o większych rodzinach. Chłodziarka ta wyposażona jest w technologię No Frost, która zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, a jednocześnie eliminuje konieczność rozmrażania. Lodówka marki Bosch wyposażona jest w dystrybutor wody i lodu umieszczony na drzwiach. Oprócz tego urządzenie dysponuje programatorem ustawienia temperatury, systemem alarmowania dźwiękowego o otwartych drzwiach. Model ten należy do klasy energetycznej A++, co dla użytkownika oznacza wybitnie niskie zużycie energii elektrycznej.
Projektanci Serii 6 lodówek Bosch zadbali o elegancki design z wykorzystaniem stali nierdzewnej, który doskonale pasuje do nowoczesnych kuchni.

W tym dziale  Drukarki poleasingowe: wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Bosch Seria 2 KAN92LB35 – kompaktowa lodówka do mniejszych kuchni

Bosch Seria 2 KAN92LB35 to średniej pojemności lodówka i zamrażarka, odpowiednia do mniejszych kuchni w niewielkich gospodarstwach domowych. Lodówka ta wyposażona jest podobnie jak większe modele w technologię MultiAirflow, która zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza wewnątrz obu komór – chłodniczej i mrożącej. Użytkownik ma do dyspozycji wyświetlacz LED z intuicyjną i łatwą w obsłudze regulacją temperatury. Za proces szybkiego schładzania odpowiada system SuperCooling, za rozmrażanie zaś funkcja automatycznego usuwania szronu i oblodzenia.
Lodówki side by side Bosch Seria 2 należy do klasy energetycznej A++, co jest dobrą wiadomością dla oszczędnych użytkowników. Prosty i funkcjonalny design chłodziarek z tej grupy pozwala na wykorzystanie ich w różnych stylach aranżacji kuchni.

Bosch Serie 4 KAI90VI20 – średniej wielkości lodówka dla średnich gospodarstw

Lodówka side by side Bosch Serie 4 KAI90VI20 charakteryzuje się dużą pojemnością zarówno chłodziarki, jak i zamrażarki. Producent przewidział ten model jako sztandarowy produkt dla średnich rodzin.
Zastosowana w tym urządzeniu technologia MultiAirflow zapewnia równomierne chłodzenie, które użytkownik może kontrolować poprzez nowoczesny wyświetlacz LED z dotykowym panelem. Lodówka posiada tryb SuperFreezing, który służy do szybkiego zamrażania oraz funkcję automatycznego rozmrażania w przypadku zgromadzenia nadmiaru szronu. Model z serii 4 należy do klasy A+, co oznacza umiarkowane zużycie energii.

W tym dziale  Rozwiązania transportowe dla branży automotive - najnowsze trendy i innowacje w branży logistycznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *