Apple iPhone 14 Biały

Apple iPhone 14 Biały. Specyfikacja i dostępne modele.

Apple Inc. jest amerykańskim przedsiębiorstwem informatycznym z siedzibą w Cupertino w Kalifornii. Ich zadaniem jest projektowanie i produkcja sprzętu elektronicznego w tym komputerów osobistych i mobilnych, a także oprogramowania i serwisów internetowych. Przedsiębiorstwo Apple zostało założone 1 kwietnia 1976 roku przez Steve’a Wozniaka projektanta, Steve’a Jobsa i przedsiębiorcę Ronalda Wayne’a, aby projektować i sprzedawać kompletne, zmontowane zestawy komputerów osobistych i telefonów. Od stycznia 2010 roku firma działa poprzez 284 własnych detalicznych sklepów. Sklepy posiadają w dziesięciu krajach. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego, który sprzedaje sprzęt i oprogramowanie. Dzięki oryginalnemu designowi i specyficznym kampaniom Apple Inc. dominuje w segmencie rynku informatycznym. Magazyn Forbes umieścił w 2012 roku przedsiębiorstwo na pierwszym miejscu na świecie.

Specyfikacja telefonu Apple iPhone 14 Biały

Telefon iPhone 14 to model nowoczesnej generacji o ciekawym designie. Telefon jest bardzo mobilny i waży zaledwie 172 gramów. Nowoczesny pięciordzeniowy proces A15 Bionic GPU sprawia, że telefon pracuje bez zawieszania się. W telefonie zainstalować pamięć RAM o pojemności 4 GB, a także pamięć wbudowaną do wyboru w opcji 128 GB, 256 GB lub 512 GB. System operacyjny urządzenia to iOS 16. Za siecią Internet połączymy się dzięki nowoczesnej technologii WiFi6 z opcją 5G. Wymiary telefonu to 146,7 × 71,5 × 7,80 mm. Dzięki opcji Bluetooth 5.3 mamy możliwość łączyć się z innymi urządzeniami. Smartfon otrzymał panel OLED Super Retina XDR, który jest w stanie wyciągnąć do nawet 1200 nitów jasności szczytowej w HDR. Panel ten obsługuje technologię Dolby Vision. Wyświetlacz odświeżany jest w 60 Hz. Dzięki temu, że telefon posiada wytrzymałe szkło Ceramic Shield z powłoką oleofobową, istnieje duża szansa na to, że podczas upadku nie uszkodzi się wyświetlacz.

W tym dziale  Archiwizacja akt osobowych

Nowe telefony iPhone 14 posiadają ulepszony system dwóch aparatów. Aparat główny w tym modelu jest jeszcze bardziej jaśniejszy i ma o wiele większe piksele. Dzięki tym cechom zdjęcia i video są w bardzo wysokiej jakości w każdych warunkach oświetleniowych. Zmiany widoczne są szczególnie w niesprzyjającym świetle. Za jakość zdjęć i filmów odpowiada zainstalowane oprogramowanie Photonic Engine. Poprawia on zdjęcia wykonywane aparatem w słabym świetle. Poprawa w stosunku do poprzednich modeli jest dwukrotnie większa. IPhone’y 14 wyposażono w funkcję Alarmowe SOS przez satelitę.
Ceny iPhone 14 rozpoczynają się od 5199 złotych za model wyposażony w 128 GB pamięć. Przedsprzedaż telefonów ruszyła 9 września 2022 roku. Zamówienia realizowane są w sposób uporządkowany.

Dostępne modele telefonu Apple iPhone 14

W sprzedaży dostępne są cztery modele telefonu Apple iPhone 14. Są to między innymi:
– Apple iPhone 14,
– Apple iPhone 14 Plus,
– Apple iPhone 14 Pro,
– Apple iPhone 14 Pro Max.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *